معرفی برندهای درمانی و باکیفیت

سیلکر، تحولی نوین در بافت و کیفیت محصولات مراقبت از پوست

سیلکر

وقتی برای خرید محصولات مراقبت از پوست به داروخانه ها یا گالری ها مراجعه میکنید، با انواع محصولات از برندهای مختلف مواجه می شوید که انتخاب محصولی اثربخش از یک برند درمانی و مراقبتی باکیفیت از میان آنها سخت باشد. برند سیلکر که توسط شرکت شفاتاب دارو تولید می شود، محصولات مراقبت از پوست با فرمولاسیون علمی به بازار ارائه کرده است که اثربخشی و کیفیت بسیار بالایی دارد. در این مطلب سعی داریم با معرفی یک برند درمانی با محصولات مراقبت از پوست قابل اعتماد و با کیفیت، به افرادی که به دنبال محصولی مناسب و کارآمد میگردند یاری رسانیم.

افرادی که پوست چرب دارند، چگونه محصولات مراقبت از پوست انتخاب کنند؟

پوست چرب یکی از شایع ترین انواع پوست است که بسیاری از افراد تمام سالهای نوجوانی و جوانی خود را با این نوع پوست که بسیار مستعد جوش است سپری میکنند. پوست چرب به مراقبت ویژه ای نیاز دارد و استفاده از محصولات مراقبت از پوست برای این افراد اهمیت زیادی دارد. چراکه در صورت عدم داشتن روتین مناسب محصولات هوم کر، شاهد بروز انواع جوشهای ناخوشایند خواهند بود که زیبایی چهره را تحت تاثیر خود قرار میدهد.

افرادی که پوست چرب دارند باید محصولات مراقبت از پوستشان را هوشمندانه انتخاب کنند. چرا که هر نوع اشتباهی در انتخاب محصول، ممکن است سبب بروز جوش در پوستشان شود که ناخوشایند است.

در ادامه یک روتین صحیح برای پوست چرب را معرفی میکنیم که در داشتن پوستی سالم و زیبا به افرادی که از مشکل آکنه رنج می برند یا پوست چرب و مستعد جوشی دارند کمک میکند.

محصولات لاین پوست چرب سیلکر راه حلی برای مراقبت اصولی از پوست چرب و مستعد آکنه

 • شوینده پوست چرب سیلکر

اولین گام مراقبت از پوست داشتن یک شوینده متناسب نوع پوست است. شوینده پوست چرب در عین حال که باید قدرت پاک کردن چربی زیادی که پوست تولید میکند را داشته باشد، باید بگونه ای باشد که پوست را خشک نکند. چراکه سیستم دفاعی پوست، زمانی که با استفاده از یک شوینده بسیار قوی که پوست را خشک میکند مواجه می شود، بصورت طبیعی برای جبران چربی از دست رفته، دساور به تولید چربی مازاد میکند و این همان چیزی است که نباید اتفاق بیفتد.

 شوینده ای برای پوست چرب مناسب است که علاوه بر داشتن ترکیبات پاک کننده متناسب پوست چرب، حاوی ترکیبات آبرسان و آنتی اکسیدان نیز باشد و پوست را خشک نکند.

شوینده پوست چرب سیلکر

حاوی سالیسیلیک اسید می باشد که به کنترل چربی مازاد پوست، پیشگیری از ایجاد جوش و درمان آکنه کمک میکند. این محصول همچنین حاوی ویتامین سی که یک آنتی اکسیدان قوی برای پوست است، که از آسیب رادیکالهای آزاد به پوست جلوگیری میکند.


ژل شستشوی و آبرسان صورت پوست چرب سیلکر

ژل شستشوی و آبرسان صورت پوست چرب سیلکر

آلانتوئین و عصاره شیرین بیان از دیگر ترکیبات ژل شوینده پوست چرب سیلکر می باشد که تسکین دهنده و شفاف کننده پوست نیز می باشد. این محصول یک شوینده کامل و کارامد برای یک پوست چرب می باشد که هم مراقبت حرفه ای از پوست چرب به عمل می آورد و هم از ایجاد جوش جلوگیری میکند.

 • تونر پوست چرب سیلکر

تونر یکی از محصولات غیرضروری اما بسیار مفید در روتین مراقبت از پوست است که نقش تنظیم PH پوست را عهده دارد. بعد از شستشوی پوست، تونر با استفاده از پنبه یا پد بر روی پوست استفاده می شود. این محصول بخصوص برای شهرهایی که آب لوله کشی در آنجا حاوی املاح زیادی است بسیار کاربرد دارد. چرا که بعد از شستشوی پوست و آبکشی با آب لازم است تونر، املاح باقی مانده بر روی صورت را پاک کند و پوست را برای جذب مواد مغذی آماده کند.


تونر پاک کننده صورت پوست چرب سیلکر
تونر پاک کننده صورت پوست چرب سیلکر
 • سرم کنترل چربی پوست سیلکر

افرادی که علاوه بر پوست چرب، دارای آکنه نیز می باشند، می بایست از محصول موضعی برای درمان جوشهای خود نیز استفاده کنند. راه حل این مشکل استفاده از سرم کنترل چربی و ضدجوش موضعی سیلکر است. این سرم حاوی سالیسیلیک اسید می باشد که به درمان جوش های متوسط و شدید التهابی کمک میکند. همچنین حاوی روغن درخت چای می باشد که یکی از ترکیبات شناخته شده در درمان آکنه و از بین برنده باکتری مولد آکنه می باشد. ترکیبات ضدالتهاب آلانتوئین موجود در این محصول، به درمان آکنه ناشی از التهاب کمک میکند. و به جوانسازی و تکثیر سلولی پوست کمک میکند


سرم کنترل چربی و ضد جوش سیلکر
سرم کنترل چربی و ضد جوش سیلکر

افرادی که پوست نرمال تا خشکی  دارند، چگونه محصولات مراقبت از پوست انتخاب کنند؟

مهمترین مشکل پوست خشک، عدم تامین رطوبت پوست می باشد و اصلی ترین نیاز پوست نرمال برای سلامت ماندگار، رطوبت رسانی کافی به پوست می باشد. افرادی که پوست نرمال تا خشکی دارند، می بایست از محصولاتی استفاده کنند که نه تنها باعث خشکی پوست نشود، بلکه رطوبت رسانی کافی به پوست انجام دهد. از این رو استفاده از محصولات مراقبت از پوست یک برند حرفه ای می تواند به تامین نیازهای پوست خشک کمک کند و سلامت پوست را به ارمغان آورد. محصولات لاین پوست نرمال تا خشک برند سیلکر با بهره گیری از ترکیبات آبرسان قوی، دقیقا همان چیزی است که یک پوست نرمال تا خشک به آن نیاز دارد.

ویزیت آنلاین

محصولات لاین آبرسان و پوست نرمال تا خشک سیلکر راه حلی برای سلامت پوست

 • شوینده پوست نرمال نا خشک سیلکر

ژل شستشوی آبرسان سیلکر که برای پوست نرمال تا خشک فرموله شده است، پاکسازی عمقی برای پوست نرمال تا خشک را انجام میدهد و در عین حال، با ترکیبات آبرسان، آنتی اکسیدان و ضدالتهابی که دارد، سبب خشکی پوست نمی شود. این محصول علاوه بر ترکیبات پاک کنندگی پوست، حاوی آلوورا و آلانتوئین است که ترکیباتی ارزشمند در آبرسانی و تسکین التهاب پوست می باشند.


ژل شستشوی و آبرسان صورت پوست خشک و نرمال سیلکر
ژل شستشوی و آبرسان صورت پوست خشک و نرمال سیلکر
 • تونر آبرسان پوست نرمال تا خشک سیلکر

همانطور که در توضیحات قسمت تونر پوست چرب بیان شد، تونر وظیفه تنظیم PH پوست را دارد که بعد از شستشو و آبکشی پوست توسط شوینده، استفاده می شود. تونر با استفاده از پد بر روی پوست مورد استفاده قرار میگیرد و نیاز به آبکشی پس از استفاده ندارد.

 تونر پوست نرمال تا خشک سیلکر 

حاوی پروتئین هیدرولیز شده گندم، اوره و آلوورا می باشد که آبرسانی بسیار مناسبی برای پوست ایجاد میکند. این محصول فاقد الکل می باشد و باعث خشکی و احساس کشیدگی پوست نمی شود.


تونر صورت پوست خشک تا نرمال سیلکر
تونر صورت پوست خشک تا نرمال سیلکر
 • اسپری آب سیلکر

افرادی که پوست دهیدراته و حساسی دارند از اسپری شدن آب مغذی بر روی پوست لذت می برند. اسپری آب معدنی طبیعی که حاوی ترکیبات مغذی پوست باشد سبب لطافت پوست می شود. همچنین برای پوست حساس تحریک شده، پوستهایی که دچار سوختگی شده اند و همچنین برای بعد از اصلاح و اپیلاسیون پوست بسیار مناسب می باشد.

 اسپری آب سیلکر برای مراقبت حرفه ای پوست در کابین (فیشال پوست) نیز کاربرد دارد.


اسپری آب سیلکر
اسپری آب سیلکر
 • ماسک ورقه ای آبرسان، بازسازی کننده و ضدچروک پوست

خوشبخانه مدتی است که  استفاده از ماسک ها بعنوان یک محصول مراقبتی حرفه ای از پوست، رایج شده است. دلیل پرطرفدار بودن ماسک ها، حس خوشایندی است که برای مصرف کننده در کنار تغذیه عمقی پوست ایجاد میکند.

ماسک آبرسان و بازسازی کننده سیلکر

حاوی 3 عدد ماسک ورقه ای در بطری حاوی سرمی مغذی غوطخ ور می باشد. این 3 ماسک ورقه ای، آغشته به مواد آبرسان و مغذی و ضدچروک می باشد که توسط یک اپلیکاتور پنس مانند، از بطری در آورده می شود و بر روی پوست قرار میگیرد. حداقل مدت زمان پیشنهادی ماندگاری ماسک بر روی پوست 20 دقیقه می باشد.

سرم مغذی آبرسان و بازسازی کننده این ماسک، حاوی نیاسینامید (ویتامین B3 ) می باشد که به ترمیم سلولهای آسیب دیده کمک میکند. همپنین سرم این ماسک، غنی از هیالورونیک اسید است که مهم ترین و کارآمد ترین ترکیب در آبرسانی عمقی پوست می باشد. جوانه گندم موجود در این ماسک، سرشار از ویتامین E می باشد که آنتی اکیدان قوی محسوب می شود. آلانتوئین موجود در این محصول، علاوه بر خاصیت ضدالتهابی، خواص رطوبت رسانی به پوست نیز دارد.


ماسک ورقه ای شات سیلکر
ماسک ورقه ای شات سیلکر

چگونه فرایند پیری پوست را کندتر کنیم؟

پیری پوست و ایجاد چروک بر روی پوست، امری اجتناب ناپذیر است که با افزایش سن اتفاق می افتد. گاهی این اتفاق به دلایل زیر سرعت پیدا می کند و پوست زودتر از آنچه انتظار داریم، دچار چروک می شود. دلایلی مانند:

 • عدم مراقبت از پوست
 • شرایط محیطی نامناسب
 • استفاده از محصولات نامناسب پوستی
 • سیگار کشیدن و مصرف انواع دخانیات
 • مصرف الکل
 • ژنتیک مستعد به چروک زودرس
 • عدم محافظت از آفتاب

درست است که پیری پوست را نمی توان بطور کامل متوقف کرد ولی میتوان با اقدامات مناسب روند آن را کندتر کرد. میتوان پیری پوست را به تعویق انداخت. میتوان با استفاده ازمحصولات مراقبت از پوست ضدچروک، شرایط پوستی که دچار چروک شده است را بهتر کرد.

 • سرم ضدچروک و آبرسان سیلکر

سرم ضدچروک سیلکر

غنی از هیالورونیک اسید که همان اصلی ترین نیاز پوست دارای چروک می باشد، است. این محصول دارای پپتایدهایی چون عصاره جوانه گندم می باشد که به باز کردن چروکهای سطحی پوست و پیشگیری از ایجاد چروک پوست کمک شایانی میکند. این محصول حاوی آلانتوئین و ویتامین B3 نیز می باشد که ساختار سطح پوست را بهبود می بخشد و سبب تسکین و آبرسانی عمقی پوست می شود.


سرم ضد چروک و آبرسان پوست صورت سیلکر
سرم ضد چروک و آبرسان پوست صورت سیلکر

مزیت عمده و وجه تمایز این محصول با محصولات ضدچروک موجود در بازار در بافت و تکسچر آن است.

اکثر محصولات ضدچروک موجود در بازار بافت کرمی، جرب و سنگین دارند که فقط افراد دارای پوست خشک می توانند از آنها استفاده کنند.

اما برند سیلکر به افرادی که پوست چرب یا مختلط دارند و دارای چروک یا مستعد چروک هستند نیز توجه کرده است. محصول ضدچروک سیلکر بافت سرمی و غیرچربی دارد بطوریکه تمامی افراد حتی افرادی که پوست چرب دارند نیز می توانند براحتی و به دور از نگرانی از جوش زدن، از این سرم استفاده کنند.

ضدلک سیلکر راه حلی برای درمان جای جوش

لک پوست انواع متفاوتی دارد که ناشی از دلایل مختاف بر روی پوست ایجاد می شود. درمان لک در اکثر مواقع، طولانی و سخت است. استفاده از محصولات موضعی ضدلک، یکی از پرکاربردترین روشهای درمان لک می باشد.

 لک جای جوش چه بصورت قرمز (PIE) و چه بصورت قهوه ای (PIH) یکی از انواع لک هایی است که افراد دارای پوست چرب و افرادی که به تازگی جوش های ناخوشایندی بر روی پوست خود تجربه کرده اند آن را بروی پوست خود مشاهده می کنند. از بین بردن لک جای جوش با کرمهای ضدلک کرمی و چرب میسر نیست چراکه ممکن است فرد مجددا با بروز آکنه مواجه شود.


سرم ضد لک و روشن کننده سیلکر
سرم ضد لک و روشن کننده سیلکر

ضدلک سرمی سیلکر، راه حلی کارامد برای این نوع لک و دیگر انواع لک های پوستی می باشد. این سرم حاوی ترکیبات بسیار موثر در درمان لک مانند شیرین بیان(گلابریدین)، کوجیک اسید، گلایکولیک اسید، لاکتیک اسید، آلانتوئین، ویتامین سی و نیاسینامید می باشد که با دوز مصرفی مناسب در این محصول وجود دارد و برای درمان انواع لک مناسب است.

به دلیل بافت سرمی و ساختارغیرچرب آن، حتی افرادی که دارای پوست چرب می باشند نیز میتوانند براحتی و بدون نگرانی از بروز آکنه از آن استفاده کنند و ردپای جوشهای التهابی خود را از چهره بزدایند. اثربخشی بسیار بالای این محصول، آن را به یک محصول موفق در درمان لک در بین درمانگران پوست و زیبایی تبدیل کرده است.

اطلاعات بیشتر

در مورد سرم ضدلک سیلکر را میتوانید از وب سایت برند سیلکر دریافت نمایید.

ژل التیام بخش و آبرسان پوست آسیب دیده سیلکر

بعد از اقدامات زیبایی التهاب زا مانند لیزر، میکرودرم، میکرونیدلینگ، اسیدتراپی، … پوست به محصولی آبرسان و ضدالتهاب نیاز دارد که تسکین دهنده پوست باشد و پوست را از عوارض بعدی مانند برون ریزی جوش محافظت کند. ژل پوست آسیب دیده، به دلیل وجود آلانتوئین، منتول (عصاره نعنا) و آلووراء، سبب تسکین پوست و رفع التهاب آن می شود. وجود سیلیکون به افزایش ساخت کلاژن در پوست و رطوبت رسانی آن کمک میکند. دکسپانتنول (ویتامین B5) از دیگر ترکیبات موثر در حفظ سلامت پوست، آبرسانی و تسکین دهنده پوست است که در این محصول وجود دارد.

بواسطه بافت ژلی و سبک آن تمامی افراد حتی افرادی که پوست چربی دارند، میتوانند از این محصول استفاده کنند.

سیلکر به افرادی که دچار التهاب پوستی می شوند و نمیتوانند از دیگر محصولات ضدالتهاب چرب موجود در بازار استفاده نمایند توجه کرده و با تولید این محصول کارامد، نیاز این گروه از افراد را برطرف کرده است.

حاوی ضدالتهاب و مناسب بر ای بعد از لیزر
ژل آبرسان و ضدالتهاب سیلکر

با دیگر محصولات برند سیلکر نیز آشنا شویم:

 • تونر پاک کننده صورت، مناسب برای پوست حساس
 • کرم مرطوب کننده دست و صورت با رایجه خنک
 • کرم مرطوب کننده دست و صورت با رایجه گرم
 • لوسیون مراقبت ناخن
 • اسپری پوست آسیب دیده
 • کرم برطرف کننده جای زخم

وقتی برای خرید محصولات مراقبت از پوست به داروخانه ها یا گالری ها مراجعه میکنید، با انواع محصولات از برندهای مختلف مواجه می شوید که انتخاب محصولی اثربخش از یک برند درمانی و مراقبتی باکیفیت از میان آنها سخت باشد. برند سیلکر که توسط شرکت شفاتاب دارو تولید می شود، محصولات مراقبت از پوست با فرمولاسیون علمی به بازار ارائه کرده است که اثربخشی و کیفیت بسیار بالایی دارد. در این مطلب سعی داریم با معرفی یک برند درمانی با محصولات مراقبت از پوست قابل اعتماد و با کیفیت، به افرادی که به دنبال محصولی مناسب و کارآمد میگردند یاری رسانیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *