جسارتا ۱ سوال داشتم
یکی از مراجعین ما مشکل تخمدان پلی کیستیک داره و به مدت ۵ سال از داروی دیان استفاده می‌کند. قبلا هم دچار آکنه هورمونی بودند. الان میخوان داروشون رو قطع کنن ولی طبق گفته خودشان و تجربه قبلی درصورت قطع کردن این دارو دچار ریزش موی شدید و به قول خودشان در حد شیمی درمانی می شوند. برای جلوگیری از این اتفاق باید چه کاری انجام بدهند؟

0 0 رای ها
امتیازدهی
دکتر جورقانیان به پرسش پاسخ داد ژوئن 1, 2020
نوشتن نظر

سلام
جوش های هورمونی به علت عدم تعادل هومرنی بین هورمون زنانه و مردانه ایجاد می شوند
در این بین درمان یا قرص ضد بارداری است مثل دیان یا ضد هورمون مردانه یعنی اسپیرونولاکتون و یا فناستراید
به نظرم ایشان باید زیر نظر پزشک داروی هورمونی را تغییر و یا همزمان از داروی دیگری هم استفاده کنید و در کنار آن کپسول زینک و محلول ماینوکسیدیل استفاده کنند

0 0 رای ها
امتیازدهی
دکتر جورقانیان به پرسش پاسخ داد ژوئن 1, 2020
نوشتن نظر
جواب بنویسید
سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.
0
نظرات شما را دوست دارم، لطفا نظر دهید.x
فروشگاه
0 محصول سبد خرید
حساب کاربری من