به دلیل آکنه هورمونال و تخمدان پلی کیستیک به مدت ۵ سال قرص دیان مصرف شده و با سابقه
قطع دارو دچار ریزش موی شدید شده
آیا با قطع مجدد این دارو دچار ریزش مو می شود؟ زمینه ارثی برای ریزش مو هم وجود دارد.
چه باید کرد؟

دکتر جورقانیان Edited question می 25, 2020
نوشتن نظر

سلام
از اینکه وب سایت آکنه یار را برای مشاوره انتخاب کردید خوشحالم
ممکن است با قطع دارو دیان کمی ریزش مو داشته باشیم اما معمولا بر طرف می شود
توصیه می کنم اقدامات حمایتی در زمینه ریزش مو را انجام دهنید:
1- استفاده از شامپو ها یملایم و کافئین دار
2- استفادهه از تونیک های گیاهی محرک رشد مو ( این گزینه انتخابی است)
3- استفاده از ماینوکسیدیل2% در خانم هاروزانه
4- استفاده از مکمل های خوراکی مانند زینک و سیستئین B6 روزانه

دکتر جورقانیان به پرسش پاسخ داد می 25, 2020
نوشتن نظر
جواب بنویسید
منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات سربرگ در بخش منوی موبایل مشخص کنید.
سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
0 محصول سبد خرید
حساب کاربری من