5.70K مشاهدهمکمل غذایی و آکنه

سلام آقای دکتر،من مدتی قرص چاق کننده جی فست استفاده کردم و بعد از دوره مصرف صورتم شروع کرد به جوش زدن اوایل جوشهای ریز غیرالتهابی و الان جوشهای درشت قرمز آیا علتش میتونه اون قرصها بوده باشه و مفاصل و پاهامم خیلی درد میکنه احساس میکنم از عوارض اون قرصه، جوهام شکل جوش هورمونیه، چیکار کنم خوب بشه

نا شناس به پرسش پاسخ داد ژوئن 30, 2022
نوشتن نظر

سلام

با قرص جی فست خیلی آشنا نیستم اما در ک همه محصولات چاق کننده و پودر های بدنسازی باعث تحریک ترشح سبوم و جوش زا هستند

من یه نگاهی به این قرص کردن تقریبا 100 مطوئنم که یک قرص دست ساز است که در یک مکان غیر بهداشتی و با ترکیبی از  قرص های کورتونی پودر شده تولید می شود مگر اینکه از داروخانه تهیه نمایید

ابتدا قرص را قطع کنید سپس برای درمان جوش به روش کلاسیک اقدام کنید

دکتر جورقانیان به پرسش پاسخ داد آگوست 11, 2020
نوشتن نظر
جواب بنویسید
منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات سربرگ در بخش منوی موبایل مشخص کنید.
سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
0 محصول سبد خرید
حساب کاربری من