سلام اقای دکتر.یک ماهه از مصرف آکوتانم میگذره و طرفین بینیم که قبلا صاف بود حالا پر از جوش قرمز شده،این طبیعیه؟

و اینکه استفاده همزمان راکوتان و پماد ترتیتوئین مشکلی داره؟

امیر به پرسش پاسخ داد جولای 23, 2020
نوشتن نظر

سلام

ایجاد جوش جدید در ماه اول مصرف آکوتان می تواند به دلیل بیرون ریزی راکوتان باشد و معمولا با تجویز دارو های جانبی توسط پزشک و گذت زمان در ادامه درمانن بر طرف می شود

البته شما باید جتما با پزشک معالج خودتان مشورت نمایید جتما با تجویز داروی جانبی به شما کمک خواهند کرد

اما در زمینه مصرف ترتینوئین همزمان با آکوتان خیلی موافق نیستم چون در زمان مصرف آکوتان پوست خشک شده و تحریک پذیر می شود و استفاده از لایه بردار قوی می تواند عارضه ایجاد کند علاوه بر اینکه آکوتان ذاتا خودش یک درمان بسیار قوی می باشد و نیازی به سایر درمانهای هم زمان نیست

دکتر جورقانیان به پرسش پاسخ داد جولای 22, 2020
نوشتن نظر
جواب بنویسید
منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات سربرگ در بخش منوی موبایل مشخص کنید.
سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
0 محصول سبد خرید
حساب کاربری من