محصولات مراقبت پوست

کرمهای مناسب پوستهای چرب و مستعد جوش – ویدیو

 

پوست چرب می تواند تنها یک پدیده منفرد بدون ایجاد مشکل یا بیماری پوستی باشد. پوست چرب با اینکه  دردسرهای خودش را دارد و در بعضی مواقع دارای مزایاهم می باشد. جوش زدن و احتمال بیشتر آکنه از مشکلات پوست‌های چرب است اما مشکلی خشکی و اگزما در پوست‌های چرب به شدت پوست‌های خشک و معمولی نیست. بنابراین نوع مراقبت ازپوست چرب  با سایر پوست‌ها متفاوت است و حساسیت های خودش را دارد.

افرادی که پوست چرب دارند باید در انتخاب شوینده ها و پاک کنند ههای خود دقت کافی داشته باشند تا نتیجه ی مطلوب حاصل شود. فراموش نکنید که پوست چرب ها حتما باید از ضدآفتاب های مناسب پوست چرب با بافت سبک و غیرچرب استفاده کنند. به هیچ وجه استفاده از آنرا به خاطر داشتن پوست چرب قطع نکنید. لازمه داشتن پوست سالم مصرف مداوم  و صحیح ضدآفتاب است.

افرادی که پوست چرب دارند، می بایست با دقت بیشتری محصولات آرایشی و بهداشتی خود را انتخاب کنند که منجر به جوش زدن نشود. انتخاب محصولات مراقبت از پوست در افراد پوست چرب و جوش دار، اهمیت ویژه ای دارد. در این ویدیو مهندس پریسا جورقانیان کارشناسی ارشد مهندسی شیمی، فرمولاتور محصولات آرایشی و بهداشتی، درباره انتخاب محصولات آرایشی و بهداشتی مناسب برای افرادی که پوست چرب دارند، توضیح می دهند.

 

 

 

 

مشاوره با پزشکان آکنه یار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا