Noreva

نمایش دادن همه 27 نتیجه

مشاهده فیلترها
نمایش 9 24 36

اکتی پور ۳ در ۱ نوروا

تومان 188,100
کاربرد محصول:
 • ضد جوش مناسب  پوست های چرب و مختلط و  مستعدآکنه 

امولسیون پوست مختلط تا چرب نوروا

تومان 98,800
کاربرد محصول:
 • امولسیون التیام بخش پوست های چرب و مختلط و مستعدآکنه  مختلط

ان سی ژل اکسفولیاک نوروا

تومان 214,000
درمان کننده سریع جوش های ملتهب و موضعی و دردناک ضد التهاب و برطرف کننده قرمزی و لکناشی از جوش بدون ایجاد حساسیت این محصول موثر جهت درمان آکنه رزاسه می باشد قابل استفاده در طول روز , بدون ایجاد حساسیت به نور آفتاب

تریو وایت اس SPF 50 نوروا

تومان 260,000

تریو وایت اس SPF 50 نوروا (Noreva Trio White S SPF 50 Intensive Photoprotector Skincare Cream) جهت پیشگیری و کاهش لک های تیره کاربرد دارد. این محصول از طریق فیلترهای فیزیکی در مقابل UVA  و UVB از پوست محافظت کرده و از ایجاد لک های ناشی از نور جلوگیری مینماید. عامل ضد لک در این محصول ملاوایت است که مهار کننده ساخت ملانین می باشد.

تریو وایت اس SPF 50 نوروا (Noreva Trio White S SPF 50 Intensive Photoprotector Skincare Cream) دارای دو نوع بی رنگ و رنگی (بژ روشن) می باشد.

تریو وایت اس SPF 50 نوروا (Noreva Trio White S SPF 50 Intensive Photoprotector Skincare Cream) را می توان در موارد زیر استفاده کرد:

 • هنگام قرار گرفتن در معرض آفتاب
 • کلواسما
 • لک های حساس به نور
 • بعد از پیلینگ و لیزر

رول ضد جوش استاپ باتن نوروا

تومان 70,000
کاربرد محصول:
 • ضدجوش مناسب پوست های چرب و مستعدآکنه و منافذ باز

زنیاک رل اکتیو نوروا

تومان 88,800
کاربرد محصول:
 • ضدجوش مناسب پوست های چرب و مستعدآکنه

ژل پاک کننده اکتی پور نوروا

تومان 120,000
کاربرد محصول:
 • ژل پاک کننده پوست های چرب و مستعدآکنه

ژل پاک کننده روزانه اکسفولیاک

تومان 207,000
Exfoliac Cleansing Foaming Gel توضیحات محصول : این ژل پاک کننده‌ و لایه بردار قوی است که بعد از استفاده

ژل پاک کننده زنیاک نوروا

تومان 129,500
کاربرد محصول:
 • پاک کننده مناسب پوست های چرب و مختلط و مستعدآکنه

ژل پاک کننده متی دیان نوروا

تومان 129,500
کاربرد محصول:
 • پاک کننده مناسب پوست های چرب و مستعدآکنه

سرم ضد لک ایکلن نوروا

تومان 372,000

سرم ضد لک ایکلن نوروا (Noreva Iklen Anti-brown Spot Serum) با نفوذ پذیری سریع و عمقی در پوست موجب درمان انواع لک های مقاوم (ملاسما، لک ناشی از آفتاب و سن) می شود. این محصول بدون ایجاد آسیب به ملانوسیت ها با مهار ترشح آنزیم تیروزیناز و TRP1 تولید و ترشح ملانین را کنترل می کند. این محصول مناسب برای انواع پوست و قابل استفاده قبل و بعد از لیزر، پیلینگ و میکرودرم می باشد.

ضدلک تریو آ نوروا

تومان 200,000

ضدلک تریو آ نوروا (Noreva Trio A Intensive Depigmenting Treatment) قوی ترین ضد لک فاقد هیدروکینون با ترکیبات گیاهی حاوی عصاره شیرین بیان با مؤثرترین غلظت گلبریدین (%۴۰) است. استفاده از این محصول موجب کاهش چشمگیر در رنگ و اندازه لک ها بعد از حدود سه هفته می گردد.

ضدلک تریو آ نوروا (Noreva Trio A Intensive Depigmenting Treatment) برای درمان لک های ناشی از افزایش سن ، آفتاب ، بارداری و مصرف داروهای هورمونی ، بیماری های پوستی ، جای جوش ، لیزر و پیلینگ شیمیایی کاربرد دارد.

ضدلک تریو دی نوروا

تومان 260,000

ضدلک تریو دی نوروا (Noreva Trio D Depigmenting and Unifying Treatmentدرمانی بلند مدت برای کاهش قابل ملاحظه لک های قهوه ای موجود در صورت، دکلته و دست ها است. ترکیبات فعال این محصول سبب مهار ساخت ملانین می شود و لک های قهوه ای به صورت چشمگیری کاهش می یابند و پوست یکدست و شفاف می شود. (ملانین رنگدانه طبیعی موجود در پوست می باشد که تولید بیش از حد آن باعث ایجاد لک می گردد.)

ضدلک روز تریو وایت نوروا

تومان 199,250

ضدلک روز تریو وایت نوروا (Noreva Trio White Day-Time Depigmenting Care) برای جلوگیری از ایجاد لک های قهوه ای جهت استفاده روزانه و از بین بردن لک موجود هر نوع پوست تهیه شده است.

ضدلک روز تریو وایت نوروا (Noreva Trio White Day-Time Depigmenting Care) عامل محافظ در برابر اشعه UV دارد، محافظ و مرطوب کننده موثر پوست صورت، دست و دکلته است و با مصرف روزانه آن، لک های قهوه ای به سرعت از بین میروند و از ایجاد لک های جدید جلوگیری میگردد و چهره شفاف و یکنواخت میشود.

ضدلک روز تریو وایت نوروا (Noreva Trio White Day-Time Depigmenting Care) مناسب هر نوع پوست و نسل جدیدی از ضد لک های با تحمل پذیری بالا برای پوست است.

ضدلک قوی شب تریو وایت نوروا

تومان 230,000

ضدلک قوی شب تریو وایت نوروا (Noreva Trio White XP Anti-Dark Spot Night Care) برای درمان سریع لک های قهوه ای در هر نوع پوست حتی پوست بسیار حساس ارائه شده است. این محصول در طول شب با مهار تولید ملانین تاثیر قابل ملاحظه ای روی لک ها دارد. از ایجاد لک های جدید جلوگیری میکند و لک های موجود در روی پوست، دست و دکلته روز به روز کاهش می یابد.

ضدلک قوی شب تریو وایت نوروا (Noreva Trio White XP Anti-Dark Spot Night Care) همزمان با ضد لک روز سبب افزایش رطوبت پوست و یکدست شدن رنگ چهره به مدت طولانی میشود.

قلم ضدلک تریو وایت نوروا

تومان 160,000

قلم ضدلک تریو وایت نوروا (Noreva Trio White Corrector Pen Targeted Action) به طور اختصاصی برای لک های قهوه ای ارائه شده و سبب تسریع روند درمان لک، کنترل تولید ملانین ( رنگدانه ای که به طور طبیعی در پوست وجود دارد و تولید بیش از حد آن سبب ایجاد لک میشود) و جلوگیری از ایجاد لک های قهوه ای میگردد. اپلیکاتور سیلیکونی این محصول، استفاده از آن را در نواحی صورت و پشت دست بدون ایجاد هر گونه تحریک پوستی آسان کرده است

قلم ضدلک تریو وایت نوروا (Noreva Trio White Corrector Pen Targeted Action) نسل جدیدی از ضد لک ها با تحمل پذیری بالا و مناسب هر نوع پوست است.

کرم آکنومگا ۱۰۰ اکسفولیاک نوروا

تومان 214,000
لایه برداری ملایم و کنترل کننده ضخامت لایه ی اپیدرم

کرم آکنومگا ۲۰۰ اکسفولیاک نوروا

تومان 225,000
درمان انواع جوش , آکنه های ملتهب و قرمز , متوسط تا شدید لایه برداری قوی با خاصیت نفوذ پذیری عمیق ترکیبات در لایه های پوست کمک به رفع قرمزی و لک ناشی از جوش با خاصیت آنتی باکتریال و آنتی سپتیک تنظیم ترشح غدد چربی و کنترل ضخامت لایه اپیدرم با خاصیت جمع کنندگی منافذ باز پوست

کرم زنیاک ال پی فرت نوروا

تومان 130,000
کاربرد محصول:
 • ضدجوش مناسب پوست های چرب و مستعدآکنه

کرم ضد جوش اکتی پور تیره نوروا

تومان 129,500
Noreva Actipur Cream توضیحات محصول: کرم ضد جوش نوروا مدل Actipur، برای سرعت بخشیدن به از بین بردن جوش ها و

کرم ضد جوش اکتی پور روشن نوروا

تومان 129,500
کاربرد محصول:
 • ضدجوش مناسب پوست های چرب و مستعدآکنه

کرم ضد جوش اکتی پور (بی رنگ)نوروا

تومان 120,000
کاربرد توضیحات:
 • ضدجوش مناسب پوست های چرب و مستعدآکنه
 

کرم ضد جوش گلوبال ۶ اکسفولیاک نوروا

تومان 239,000
درمان جوش های ملتهب دردناک و شدید با خاصیت آنتی باکتریال قابل استفاده هم به تنهایی و یا همراه با آنتی بیوتیک های خوراکی موثر در درمان جوش و آکنه لایه بردار و از بین برنده لک ناشی از جوش با نفوذ پذیری بالا با بهرگیری از نفوذ ترکیبات به صورت

لوسیون اکسفولیاک نوروا

تومان 275,000
درمان انواع جوش و آکنه های شدید , ملتهب و کیستیک بدن و صورت ( بازو , سینه و نواحی پوشیده از مو) مناسب برای درمانفولیکولیت ( موهای زیر پوستی ) و لک ناشی از جوش و جلوگیری از بازگشت مجدد مو به اپیدرم لایه برداری و درمان کننده تیرگی ناشی از اصلاح جلوگیری و درمان ضخیم شدن پوست در نواحی آرنج و زانو ( کراتوسیس پیلاریس

لوسیون زنیاک نوروا

تومان 128,500
کاربرد محصول:
 • ضدجوش مناسب پوست های چرب و مختلط و مستعدآکنه

محلول پاک کننده میسلار اکتی پور نوروا

تومان 98,800
کاربرد محصول:
 • پاک کننده مناسب پوست های چرب و مستعدآکنه

ملانو اکسپرت ایکلن نوروا

تومان 198,400

ملانو اکسپرت ایکلن نوروا (Noreva Iklen Melano-Expert Anti-brown Spot Concentrate) درمان کننده انواع لک های قهوه ای و موضعی است. این محصول مناسب جهت لک های صورت، گردن و دست ها می باشد و تاثیرات طولانی پس از هر بار مصرف محصول تا ۲۲ ساعت در پوست می ماند.

ملانو اکسپرت ایکلن نوروا (Noreva Iklen Melano-Expert Anti-brown Spot Concentrate) دارای ۴ ترکیب ضد لک با اثر هم افزایی می باشد و قابل استفاده برای درمان لک و تیرگی های اطراف چشم بدون ایجاد حساسیت است.