Noreva

نمایش 1–12 از 13 نتیجه

مشاهده فیلترها
نمایش 9 24 36

اکتی پور ۳ در ۱ نوروا

تومان 188,100
کاربرد محصول:
  • ضد جوش مناسب  پوست های چرب و مختلط و  مستعدآکنه 

ان سی ژل اکسفولیاک نوروا

تومان 214,000
درمان کننده سریع جوش های ملتهب و موضعی و دردناک ضد التهاب و برطرف کننده قرمزی و لکناشی از جوش بدون ایجاد حساسیت این محصول موثر جهت درمان آکنه رزاسه می باشد قابل استفاده در طول روز , بدون ایجاد حساسیت به نور آفتاب

تریو وایت اس SPF 50 نوروا

تومان 260,000

تریو وایت اس SPF 50 نوروا (Noreva Trio White S SPF 50 Intensive Photoprotector Skincare Cream) جهت پیشگیری و کاهش لک های تیره کاربرد دارد. این محصول از طریق فیلترهای فیزیکی در مقابل UVA  و UVB از پوست محافظت کرده و از ایجاد لک های ناشی از نور جلوگیری مینماید. عامل ضد لک در این محصول ملاوایت است که مهار کننده ساخت ملانین می باشد.

تریو وایت اس SPF 50 نوروا (Noreva Trio White S SPF 50 Intensive Photoprotector Skincare Cream) دارای دو نوع بی رنگ و رنگی (بژ روشن) می باشد.

تریو وایت اس SPF 50 نوروا (Noreva Trio White S SPF 50 Intensive Photoprotector Skincare Cream) را می توان در موارد زیر استفاده کرد:

  • هنگام قرار گرفتن در معرض آفتاب
  • کلواسما
  • لک های حساس به نور
  • بعد از پیلینگ و لیزر

ژل پاک کننده روزانه اکسفولیاک

تومان 207,000
Exfoliac Cleansing Foaming Gel توضیحات محصول : این ژل پاک کننده‌ و لایه بردار قوی است که بعد از استفاده

ضدلک تریو آ نوروا

تومان 200,000

ضدلک تریو آ نوروا (Noreva Trio A Intensive Depigmenting Treatment) قوی ترین ضد لک فاقد هیدروکینون با ترکیبات گیاهی حاوی عصاره شیرین بیان با مؤثرترین غلظت گلبریدین (%۴۰) است. استفاده از این محصول موجب کاهش چشمگیر در رنگ و اندازه لک ها بعد از حدود سه هفته می گردد.

ضدلک تریو آ نوروا (Noreva Trio A Intensive Depigmenting Treatment) برای درمان لک های ناشی از افزایش سن ، آفتاب ، بارداری و مصرف داروهای هورمونی ، بیماری های پوستی ، جای جوش ، لیزر و پیلینگ شیمیایی کاربرد دارد.

ضدلک تریو دی نوروا

تومان 260,000

ضدلک تریو دی نوروا (Noreva Trio D Depigmenting and Unifying Treatmentدرمانی بلند مدت برای کاهش قابل ملاحظه لک های قهوه ای موجود در صورت، دکلته و دست ها است. ترکیبات فعال این محصول سبب مهار ساخت ملانین می شود و لک های قهوه ای به صورت چشمگیری کاهش می یابند و پوست یکدست و شفاف می شود. (ملانین رنگدانه طبیعی موجود در پوست می باشد که تولید بیش از حد آن باعث ایجاد لک می گردد.)

ضدلک روز تریو وایت نوروا

تومان 199,250

ضدلک روز تریو وایت نوروا (Noreva Trio White Day-Time Depigmenting Care) برای جلوگیری از ایجاد لک های قهوه ای جهت استفاده روزانه و از بین بردن لک موجود هر نوع پوست تهیه شده است.

ضدلک روز تریو وایت نوروا (Noreva Trio White Day-Time Depigmenting Care) عامل محافظ در برابر اشعه UV دارد، محافظ و مرطوب کننده موثر پوست صورت، دست و دکلته است و با مصرف روزانه آن، لک های قهوه ای به سرعت از بین میروند و از ایجاد لک های جدید جلوگیری میگردد و چهره شفاف و یکنواخت میشود.

ضدلک روز تریو وایت نوروا (Noreva Trio White Day-Time Depigmenting Care) مناسب هر نوع پوست و نسل جدیدی از ضد لک های با تحمل پذیری بالا برای پوست است.

ضدلک قوی شب تریو وایت نوروا

تومان 230,000

ضدلک قوی شب تریو وایت نوروا (Noreva Trio White XP Anti-Dark Spot Night Care) برای درمان سریع لک های قهوه ای در هر نوع پوست حتی پوست بسیار حساس ارائه شده است. این محصول در طول شب با مهار تولید ملانین تاثیر قابل ملاحظه ای روی لک ها دارد. از ایجاد لک های جدید جلوگیری میکند و لک های موجود در روی پوست، دست و دکلته روز به روز کاهش می یابد.

ضدلک قوی شب تریو وایت نوروا (Noreva Trio White XP Anti-Dark Spot Night Care) همزمان با ضد لک روز سبب افزایش رطوبت پوست و یکدست شدن رنگ چهره به مدت طولانی میشود.

کرم آکنومگا ۱۰۰ اکسفولیاک نوروا

تومان 214,000
لایه برداری ملایم و کنترل کننده ضخامت لایه ی اپیدرم

کرم آکنومگا ۲۰۰ اکسفولیاک نوروا

تومان 225,000
درمان انواع جوش , آکنه های ملتهب و قرمز , متوسط تا شدید لایه برداری قوی با خاصیت نفوذ پذیری عمیق ترکیبات در لایه های پوست کمک به رفع قرمزی و لک ناشی از جوش با خاصیت آنتی باکتریال و آنتی سپتیک تنظیم ترشح غدد چربی و کنترل ضخامت لایه اپیدرم با خاصیت جمع کنندگی منافذ باز پوست

کرم ضد جوش گلوبال ۶ اکسفولیاک نوروا

تومان 239,000
درمان جوش های ملتهب دردناک و شدید با خاصیت آنتی باکتریال قابل استفاده هم به تنهایی و یا همراه با آنتی بیوتیک های خوراکی موثر در درمان جوش و آکنه لایه بردار و از بین برنده لک ناشی از جوش با نفوذ پذیری بالا با بهرگیری از نفوذ ترکیبات به صورت

لوسیون اکسفولیاک نوروا

تومان 275,000
درمان انواع جوش و آکنه های شدید , ملتهب و کیستیک بدن و صورت ( بازو , سینه و نواحی پوشیده از مو) مناسب برای درمانفولیکولیت ( موهای زیر پوستی ) و لک ناشی از جوش و جلوگیری از بازگشت مجدد مو به اپیدرم لایه برداری و درمان کننده تیرگی ناشی از اصلاح جلوگیری و درمان ضخیم شدن پوست در نواحی آرنج و زانو ( کراتوسیس پیلاریس