سلام آقای دکتر خسته نباشید
من الان تقریبا دو ماهه راکوتان استفاده میکنم.اون اوایل مثلا کلا شاید ده پانزده تا جوش توی کل صورتم بود که خیلی ریز و کنار هم و قرمز رنگ بودن… الان بعد از دو ماه مصرف راکوتان نه تنها تاثیری ندیدم بلکه حتی یه سری جوش جدید هم توی صورتم به وجود اومده و جوش های قبلی هم خیلی انگار شدیدتر شدن…به نظرتون باید چه کرد؟
میترسم تاثیر مثبتی نذاره و حتی الان که جوش ها رو بدتر کرده هم دیگه جوش ها به همین شکل بمونن…پسر هستم

0 0 رای ها
امتیازدهی
دکتر جورقانیان Edited question ژوئن 6, 2020
نوشتن نظر

سلام
بیرون ریزی در زمان شروع آکوتان خیلی از موارد طبیعیه و با کمک دارو های تجویزی و گذشت زمان خوب می شود
اگر زیر نظر پزشک هستید حتما با ایشان تماس بگیرید با تجویز داروی کمکی حتما راهنمایی خواهد کرد
و اگر زیر نظر پزشک شروع نکردید دیر نشده به پزشک متخصص مراجعه کنید
این مشکل خیلی پیچیده نیست و کاملا قابل کنترل شدن است استفاده از مرطوب کننده غیر چرب بهتون کمک می کند این اتفاق نباید باعث قطع روند درمان آکوتان بشود
امیدورامم جواب سوالتان را گرفته باشید
درصورت نیاز به سرویس ویزیت آنلاین پزشک کلینیک آکنه یار در واتز اپ به شماره 09153034890 پیام بدهید

0 0 رای ها
امتیازدهی
دکتر جورقانیان به پرسش پاسخ داد ژوئن 6, 2020
نوشتن نظر
جواب بنویسید
سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.
0
نظرات شما را دوست دارم، لطفا نظر دهید.x
فروشگاه
0 محصول سبد خرید
حساب کاربری من