آکنه ,علل و انواع آن

عوارض آکوتان و کنترل آن – ویدیو

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

عوارض آکوتان

آیا شما آکوتان را میشناسید و عوارض آکوتان را میدانید؟ اگر جزو آن دسته از افرادی هستید که مشکل جوش دارید، حتما نام آکوتان را شنیده اید و درباره عوارض آکوتان اطلاعاتی ترسناک به گوشتان خورده است. وقتی برای درمان جوش به پزشک مراجعه میکنیم، بر حسب نوع جوش و شدت آن پزشک دارویی برای درمان  جوش تجویز میکند. گاهی از اوقات داروی موضعی و گاهی داروی خوراکی تجویز می شود.

مقالات مرتبط
بنزوئیل پروکساید چگونه بر روی پوست اثر می کند ؟

آکوتان، مهمترین داروی خوراکی درمان جوش

در بین داروهای خوراکی، آکوتان یکی از قوی ترین داروهای اثربخش درمان آکنه یا همان جوش است. اما اینطور نیست که پزشک در گام اول برای هر نوع جوشی آکوتان تجویز کند.

آکوتان عوارض زیادی دارد و محدودیتهایی برای تجویز دارد. مثلا افرادی که قصد بارداری دارند به هیچ وجه نباید این دارو را مصرف کنند. در ویدیوهای قبلی دکتر پوریا جورقانیان توضیح دادند که پزشکان در چه مواقعی آکوتان تجویز میکنند.  عوارض زیادی هم دارد که پزشک بادی  بیمار را قبل ار شروع مصرف با عوارض آن آشنا کند و راههای کنترل عوارض آن را نیر به بیمار بگوید.

مقالات مرتبط
استفاده از مرطوب کننده در طول درمان آکنه - ویدیو

عوارض آکوتان

در این ویدیو خانم دکتر گلشید قربانیان درباره آکوتان و عوارض آن و راههای کنترل عوارض آن میگویند. اگر جزو آن دسته از افراد هستید که آکوتان مصرف میکنید یا قصد دارید مصرف آکوتان را برای درمان جوش شروع کنید، حتما این ویدیو را ببینید

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]افرادی که آکوتان مصرف میکنند، معمولا سوالات زیادی درباره مصرف این داروی مهم دارند. دکتر خلیل یعبوبی در ویدیویی درباره مدت زمان اثرگذاری داروی آکوتان توضیح دادند.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]
رای ها
امتیازدهی
مقالات مرتبط
10 توصیه مهم در درمان جوش در پسران جوان
بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

توضیحات
اطلاع دهید
guest
0 دیدگاه
بازخوردهای درون خطی
مشاهده همه نظرات