آکنه ,علل و انواع آن

درمان جای جوش ویدیو

انواع جاي جوش و درمانهاي آن ويديو

 

اسکار (جای جوش )یکی از مشکلاتی است که بیشتر افراد پس دست و پنجه نرم کردن های طولانی و طاقت فرسا برای رفع جوش در صورت با آن مواجه می شوند.اسکار (جای جوش‌ها )معمولاً باعث کاهش اعتماد به نفس افراد شده و همگی به دنبال راه حلی سریع برای درمان آن‌ها هستند.

درمان اسکار( جای جوش) نیز مانند هر بیماری دیگری نیازمند شناخت دقیق از انواع اسکار( جای جوش) می باشد تا درمان اثر بخش و مطلوب باشد. اسکار آکنه یا همان جای جوش بصورت فرورفتگی یا برجستگی بر روی صورت باقی می مانند.

آقای دکتر علیرضا میر اسماعیلی میگویند: قبل از هر چیز باید بدانیم که اسکارها همگی به یک مدل نیستند و نمی توان یک درمان را برای همگی اسکارها تجویز کرد. اسکار (جای جوش) باید توسط پزشک معاینه شود تا نوع آن مشخص شود. سپس درمان خاص برای آن تجویز شود. پس ابتدا خوب است انواع اسکار را بشناسیم.

یکی از روش های درمان اسکار (جای جوش) استفاده از محصولات آلفاهیدروکسی اسیدها بوده است که   جهت لایه برداری استفاده می شوند  در سال ۱۹۹۲ زمانی که سازمان غذا و دارو ایالت متحده آلفاهیدروکسی اسیدها را تایید نمود ، استفاده از محصولات آلفاهیدروکسی اسیدها بدون تجویز پزشک ، توسط اشخاص  امکان پذیر شد. درنتیجه هیدروکسی اسیدها به عنوان محصولات مراقبت از پوست در لیست خرید اشخاص قرار گرفت.

دکتر نیما استواری متخصص پوست در این ویدیو درباره انواع اسکارهای آکنه و روشهای درمان آن توضیح می دهند.

 

 

0 0 رای ها
امتیازدهی
author-avatar

درباره دکتر نیما استواری

متخصص پوست و مو آدرس مطب: تهران،خیابان ولیعصر،نرسیده به تجریش،اول زعفرانیه خیابان مقدس اردبیلی،بین پسیان و میدان الف پلاک 50، طبقه 5 ، واحد 21 تلفن تماس 021-22666984

بازگشت به لیست
توضیحات
اطلاع دهید
guest
0 دیدگاه
بازخوردهای درون خطی
مشاهده همه نظرات