آکنه ,علل و انواع آن, درمان جوش, محصولات مراقبت پوست

روشهای درمان لک ناشی از جای جوش – ویدیو

روشهای درمان لک ناشی از جای جوش - ویدیو

لکه های ناشی از جای جوش معمولا بر اثر دستکاری کردن جوش و ترکاندن و فشاردادن پوست روی صورت ایجاد می شود. پس از دست و پنجه نرم کردن های طولانی و طاقت فرسا برای رفع جوش در صورت، همان هنگام که میخواهیم نفس راحتی بکشیم و بگوییم بالاخره درمان جوش هایم تمام شد و از شر آنها راحت شدم، متوجه میشویم که باید به فکر درمان لک ناشی از جای جوش باشیم . اگر روشهای مراقبت از پوست چرب و مستعد آکنه را بدانیم می توانیم از بوجود آمدن این نوع لک بر روی پوست جلوگیری کنیم.

در برخی مواقع وقتی لک های باقی مانده بروی پوست سطحی باشند به مرور زمان از بین می روند اما زمانی که این لک ها عمیق باشند نیاز به درمان دارند لایه برداری یکی از راههای از بین بردن لک های ناشی از جای جوش است.

گاهی بعد از درمان جوش، با لکه های ناشی از جوش بر روی صورت مواجه می شوید.فراموش نکنید لکه های پوستی ناشی ازجای جوش هر چه تازه تر باشند راحتتر درمان می شوند. بنابراین تا دیر نشده، به فکر درمان لکه های جای جوش صورت خود و مراقبت زیبایی خود باشید. در این ویدیو، دکتر نیما استواری متخصص پوست درباره انواع روشهای لکه های ناشی از جای جوش در پوست توضح می هند.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − هفت =